مینی دوره گوش عروضی علیرضا احمدی

مینی دوره گوش عروضی یک بار برای همیشه (رایگان)

با تدریس استاد علیرضا احمدی، طراح و مدیرمسئول ادبیات آزمون های قلمچی!

این مجموعه ارزشمند 2 ساعته حاصل سال ها کار شبانه روزی و متمرکز روی علوم و فنون ادبی کنکوره و به بیشتر از 5.000 نفر از دانش آموزای سابق علیرضا احمدی طی سال های اخیر، جوابشو پس داده. با دیدن این مینی دوره و انجام تمارینش، به راحتی به گوش عروضی می رسی و یک بار برای همیشه در در عروض و قافیه به مهم ترین و کاربردی ترین ابزار موجود برای زدن تست های کنکور دست پیدا می کنی.

گوش عروضی یکی از چالش های اصلی شرکت کننده های کنکور انسانی در درس علوم و فنون ادبی و سوالات عروض هستش. افرادی که به گوش عروضی دست پیدا می کنن شانس خیلی بهتری در پاسخگویی سوالات عروض دارن. با اینکه در این مسیر، خیلیا با مشکل مواجه هستند در یک مینی دوره کاملا رایگان با استاد علیرضا احمدی، دیگه رسیدن به گوش عروضی از آب خوردن راحت تر شده. کافیه این مینی دوره رو امتحان کنی تا متوجه بشی این مسئله به هیچ عنوان به سختی ای که تصور می کردی نیست 

در این مینی دوره 2 ساعت تدریس تکنیک های گوش عروضی وجود داره که در هیچ منبع دیگری ذکر نشدن. همینطور بعد از پایان این دو ساعت، 30 شب تمرین وزن یابی برات باز می شه که با انجام اون ها پرونده ی گوش عروضی کنکور انسانی رو یک بار برای همیشه می بندی.

اگر قصد جدی برای عالی شدن رتبه کنکورت داری بزن بریم شروع کنیم:

#گروه_آموزشی_اکسیر

جلسه صفر مینی دوره : معرفی کامل محتوای مینی دوره گوش عروضی علیرضا احمدی

ثبت نام رایگان و دسترسی دائمی به جلسات

ورود / عضویت
یک کد تأیید به شماره همراه شما پیامک خواهد شد
ارسال مجدد رمز عبور یکبار مصرف(00:30)